Nasz juniorek

Niepubliczne przedszkole JUNIOREK znajduje się w centrum miasta Garwolin, u zbiegu ulic Kuśnierskiej z Wolną ( nad przychodnia Medical). Całkowita powierzchnia Juniorka to 330 m2. Posiadamy dwie przestronne, słoneczne sale zabaw, wyposażone w mebelki z atestem, dostosowane do wzrostu dzieci.

Wszystkie zabawki służące rozwojowi psycho- ruchowemu, posiadają atesty i są dobrane dla  dzieci  w wieku przedszkolnym.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, Juniorek nie jest żadnym klubem malucha czy punktem przedszkolnym jest prawdziwym przedszkolem spełniającym wszystkie wymogi BHP, Ppoż. i Sanepidu.

W przedszkolu zainstalowana jest mechaniczna wentylacja, której zaletą jest ciągły obieg, wymiana i podgrzanie powietrza;

Staramy się , aby w naszym przedszkolu każde dziecko

–        czuło się bezpiecznie,

–        wesoło spędzało czas,

–        zdobywało nowe umiejętności i wiadomości..

Nowatorskie metody pracy, które proponuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, uwzględniają indywidualne potrzeby dziecka i wspomagają jego rozwój.

Swoja działalność wychowawczo- dydaktyczną opieramy na zabawie. Poprzez zabawę „Juniorki” uczą się współpracy, poznają reguły życia w grupie.

W naszym przedszkolu staramy się tworzyć radosną, ciepłą atmosferę, która sprzyja szybkiej adaptacji oraz umila pobyt dzieciom w przedszkolu.